1. B třída

DŮLEŽITÉ
Prosím, vyzkoušet přihlášení do programu MS TEAMS – přihlašovací údaje mají děti nalepené v ŽK vzadu (podepsat). Napište mi VŠICHNI email na
cechova.diana@zsmsvrbovec.cz zda se Vám přihlášení podařilo. děkuji

LOGOPEDIE: Některé děti vyšetřovala v pátek 1. 10. paní logopedka. Výsledek vyšetření mají děti vzadu v ŽK nebo v úkolníčku. Případné dotazy zodpovím ve čtvrtek 7. 10.na třídní schůzce.

Prosím, přinést:
100,- Kč na kopírování

100,- Kč do FONDU SDRUŽENÍ RODIČŮ (platí vždy nejstarší dítě z rodiny nebo ten, kdo nemá ve škole žádného sourozence)
100,- Kč na autobus do divadla
50,- Kč do třídního fondu

Ve čtvrtek 7. 10. 2021 v 15. 30 hodin se v naší  třídě I.B uskuteční rodičovská schůzka.
Prosím podepsat tuto informaci v žákovské knížce.
V pondělí 27. 9. 2021 bude volno z organizačních a technických důvodů podle §24 odst. 2 Školského zákona.

Prosím, přinést DESTIČKU na SKLÁDÁNÍ písmen, slov a vět – nosit každý den.
Některé děti dostaly žádost k logopedickému vyšetření, které proběhne v naší škole 1. 10. Prosím, o vyplnění prvního řádku (především podpis). Tyto děti budou od 1. 10. navštěvovat logopedický kroužek, který povede v naší třídě Mgr. Vladimíra Slabá, nezapomeňte podepsat i oznámení o konání kroužku.

Prosím, přinést 60,- Kč na výchovný koncert hudební skupina Marbo, který se uskuteční 29. 9. ve škole.

Prosím, vyplnit formulář na ISIC KARTU a vybrat si kroužky školní družiny, o které by mělo Vaše dítě zájem – zajišťuje ŠD. Pak přinést zpět do školy.

Přinést 120,- Kč na DIVADLO. Jedná se o předplatné na dvě představení, na autobus budu vybírat později.

Vážení rodiče, připravte prosím pro prvňáčky tyto pomůcky.

1. Do aktovky
  • pouzdro (alespoň 2-3 trojhranné tužky č.2, kvalitní  pastelky 12 ks, gumu, nůžky, malé lepidlo – vysouvací)
  • velké pevné desky na učebnice a sešity (Živá abeceda, Matematika 1. díl, Moje první psaní, Já a můj svět, Žákovskou knížku, úkolníček, Hudební výchova – vše podepsat na první papírovou stránku)
  • desky na písmena
  • destičku na skládání – později
  • klíčenku na klíč od skříňky
  1. Do kufříku – pomůcky na VV a PČ – igelitový ubrus na stůl, kelímek na vodu, hadřík, zástěra nebo stará košile (tričko), štětce kulaté č.8 a č.10, plochý č.14, suché pastely (křídy v papírku) KOH-I-NOOR 12 ks, menší tekuté lepidlo Herkules, silný černý fix, voskovky, anilinové barvy, plastelínu.
  2. Do pytlíku na TV (igelitová taška není vhodná) – tričko a kraťasy, tepláky a mikinu, vhodnou sportovní obuv s bílou podrážkou. Pokud půjdeme ven na hřiště, musí mít děti jiné boty na ven! Za pěkného počasí bude TV probíhat na venkovním hřišti.
  3. Přezůvky (bačkory)   můžete přinést již 2.9., děti se přezují u jídelny a půjdou do třídy. Klíče dostanou během dne ve čtvrtek. V tento den se děti seznámí s prostředím školy a spolužáky. Od pátku 3. 9. je nutné mít připravené všechny věci, výuka dle rozvrhu začíná od pondělí 6.9.
  4. Vysouvací kapesníčky, papírové utěrky donést do 10. 9.

Všechny věci podepsat.

Věci v aktovce je potřeba každý den kontrolovat, strouhat tužky a pastelky, podepisovat informace v ŽK nebo úkolníčku.
Domácí úkoly budou mít děti označené domečkem u cvičení.

Děkuji.   třídní učitelka Diana Čechová