ČEPS Cup ve florbalu

Dne 28.11. se naši žáci z 3. – 5. třídy zúčastnili florbalového turnaje ve Znojmě. Konkurence byla obrovská, přihlásilo se 12 škol z celého znojemského okresu. První tým, který naši hoši dostali, byl ze ZŠ Mládeže. Tento tým byl velmi aktivní a rychlý. Soupeře však nepodcenili a neustále hlídali naši vynikající brankářku. V tomto utkání remízovali 2:2. Jako druhý tým jsme dostali ZŠ Horní Dunajovice. Zde jsme ani na vteřinu nezaváhali a roznesli soupeře 10:0. V dobré náladě a plní energie jsme se pustili do dalšího zápasu a hoši z Hostěradic odcházeli se sklopenou hlavou a prohrou 7:1. Ve vyřazovacím kole o 1.-4. nás však pokořil výborný soupeř a to ZŠ N. Republiky a to výsledkem 7:2. Čekal nás tedy souboj o 3.-4. místo. Zde jsme se neustále střídali se ZŠ Tasovice o vedení. Nakonec 2 vteřiny před koncem náš útočník Janek Kubík vstřelil rozhodující branku a nastala euforie a vítězné oběhnutí haly. Hochům a naší skvělé brankářce patří poděkování za reprezentaci školy a snad to příště bude o něco lepší!

Zapsal: Mgr. Vojtěch Barcal