5. B třída

Organizace

UKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Po zjištění zájmu zákonných zástupců o dobrovolné vzdělávání ve dnech 29. 06 a 30. 06. 2020 bude ukončení školního roku 2019/2020 probíhat takto:

• pátek 26. 06. 2020 – předávání vysvědčení všem žákům ve venkovních prostorách
  • prosíme o důsledné dodržování bezpečné vzdálenosti mezi jednotlivými žáky
  • stupeň – sraz 7:35 na prostranství u kostela ve Vrbovci
  • stupeň – sraz 7:35 na prostranství školního hřiště (vstup pouze zadní branou)
  • předpokládaný konec 7:50
  • vstup do školy bez čestného prohlášení není možný
  • oběd možný pouze pro žáky, kteří se účastní dobrovolné výuky
  • dobrovolně vzdělávané žáky si po předání vysvědčení převezmou vychovatelky ŠD (pokud některý z dobrovolně vzdělávaných žáků bude odcházet ihned po předávání, musí mít písemnou omluvenku)
  • 06 a 30. 06. 2020 – volno z organizačních a technických důvodů (žáci, kteří projevili zájem o přítomnost ve škole v těchto dnech, budou umístěni v ŠD; oběd bude možný pouze za plnou cenu)

Vážení rodiče,

za stávající mimořádné situace nabízí nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., bezplatný přístup k multimediálním interaktivním učebnicím pro předměty matematika, český jazyk, prvouka, i anglický jazyk. MIUč+ zahrnují více než 10 000 interaktivních cvičení a množství doplňkového materiálu jako jsou videa, zajímavosti atd.

K bezplatnému používání se stačí pouze zaregistrovat a kteroukoli MIUč+ pak mohou žáci, rodiče i učitelé zdarma používat 30 dní. Pokud by uzavření škol trvalo déle, licence prodloužíme do 30. 6. 2020.

Všechny MIUč+ lze používat zdarma na www.ucebnice-online.cz, více než  5 000 výukových videí pro matematiku v 1. až 5. ročníku najdete na www.matyskova-matematika.cz. Volně přístupná videa obsahují výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic a lze je využít i v případě, kdy žáci používají jiné učebnice – probírané učivo je obdobné. Žáci tak mají možnost učit se matematiku z domova s učitelským výkladem.

Procvičovat učivo lze také na následující internetové adrese:

1. Zadejte na počítači internetovou adresu www.vcelka.cz
    2. Vpravo nahoře klikněte na červené tlačítko Vstup do aplikace
    3. Zadejte postupně Váš email, heslo a další údaje potřebné pro registraci
    4. Po dokončení registrace klikněte na tlačítko Přidejte prvního čtenáře
    5. Postupujte dle instrukcí, dokud neuvidíte seznam cvičení nově vytvořeného čtenáře
    6. Klikněte na zelené tlačítko Použít promo kód
    7. Vepište promo kód UCIMESEDOMAa klikněte na tlačítko Použít
    8. Nyní můžete Včelku zdarma využívat po dobu 6 týdnů!

Věřím, že se Vám úspěšně podaří registrace na výše uvedených adresách, při zadávání úkolů budu  těchto odkazů využívat.

Dětem přeji spoustu úspěchů při domácím vzdělávání.