5. třída

Dobrý den, ahoj děti. Stále mi někteří neposlali ke kontrole testy z VLA a PŘ. Prosím o zaslání ještě dnes 23. 10. Pokud test nevypracujete, musím hodnotit známkou 5. Děkuji Mrvová !!!!!!!!!!!!!!

KOMU NEŠEL PŘI ON-LINE VÝUCE MIKROFON, POKUSTE SE HO, PROSÍM, NA PŘÍŠTÍ HODINU  ZPROVOZNIT, AŤ  MOHOU DĚTI REAGOVAT.
Vážení rodiče,
od 14. do 23.10. probíhá výuka distanční formou.
Úkoly na off-line výuku budou zadávány každý den na stránky školy – 5. třída – 5. třída učivo, stejně jako v loňském školním roce.
Tyto úkoly jsou povinné.
Označené vypracované úkoly z ČJ+M, prosím,  pošlete na adresu cechova.diana@zsmsvrbovec.cz  Do českého jazyka děti dostaly PL ve škole, další budu vkládat na stránky. (po návratu do školy si pracovní listy vysbírám). K výuce budeme také používat učebnice, pracovní sešit i různé odkazy.
Písemně budeme komunikovat přes www.office.com
Pokud bude probíhat výuka on-line, předem na stránky napíšu den i čas a označím ji dětem do kalendáře.

Články třídy

Učivo