Den bez školních aktovek

I v tomto školním roce na naší škole probíhají pravidelné schůzky školního parlamentu, zastupci jednotlivých tříd mohou navrhnout aktivity, které budou během školního roku realizovány. První z nich se konala 20.10. 2023 a šlo o Den bez školních aktovek. Žáci 2. stupně si měli v tento den přinést učební pomůcky jinak než v běžné školní aktovce. S tímto zadáním si většina z nich poradila výborně, ve škole se objevilo mnoho kufrů a tašek na kolečkách, košíků, nechyběly ani kočárky, krabice od pracích prášků, kotouče, koše na prádlo, tašky na domácí mazlíčky, či vlastnoručně vyrobená dřevěná rakev. Na realizaci této akce se podíleli především naši nejstarší žáci, osmáci vytvořili plakát, žáci devátých tříd si zase vyzkoušeli roli fotografů. Všichni si tento den báječně užili.