Projekty školy

Nejnovější příspěvky

Archivy

Dětská scéna 2020

Dne 3. března zazněly v budově naší školy verše i próza z úst nadšených recitátorů, kteří se utkali v boji o postup do okresního kola recitační soutěže. Všichni soutěžící se pilně připravovali a snažili se podat co nejlepší výkony, které odměnilo publikum zaslouženým potleskem.                                                                                                                                                                                                                                              Nejprve soutěžily děti z 2. a 3. třídy. V 1. kategorii vybojovaly ve velké konkurenci třetí příčku Terezka Čechová z II. A a Simonka Kostelníčková ze III. A, 2. místo obsadila Katerina Nová z II. B a zvítězila Elizabeth Šutová ze III. B.                                                                              Ve 2. kategorii se na stupně vítězů probojovali Petr Klepáček (IV. třída) a Gabriela Nadymáčková (V. A), na 2. příčku vystoupila Stella Minaříková a vítězkou se stala Julie Nováková (obě z V. B).                                                                                                                                                        Potlesk diváků i radost z postupu do Znojemské Besedy si mohly vychutnat také žákyně, soutěžící ve 3. kategorii Adéla Kubíková ze VII. třídy (2. místo) a Karolína Košická ze VI. třídy (1. místo).                                                                                                                                                   Na všechny soutěžící čekala za jejich snažení sladká odměna, na vítěze na 1. a 2. místě navíc postup do okresního kola, které se koná 17. a 18. března ve Znojmě. Vítězům gratulujeme a všem postupujícím přejeme hodně štěstí a úspěchů!

Zapsala: Mgr. Vladimíra Slabá