PPO futsalová liga SVČ Znojmo III

14. února reprezentovali mladší i starší žáci naši školu na 3. herním dni futsalové ligy. Tento herní den nám nebylo přáno. Chybělo nám pár klíčových hráčů, a ačkoli hoši bojovali ze všech sil, tak mladší žáci utrpěli dvě porážky a starší jednu porážku a jednu remízu. Mladší žáci svůj první i druhý zápas prohráli a nedokázali si poradit se soupeři. Střelecky se prosadil Geba M. (3x) a Pilinszki Š.. Nejlepším hráčem tohoto herního dne byl vyhlášen Geba M.. Mezi další cenné hráče ml. žáků patří: Kramenič M., Juračka L., Vybíral L., Ištvánek M., Zemčík V. a Pondělíček A. .

Starší žáci měli v prvním zápase také velké problémy s obranou a nedostávali se do gólových šancí. Hlavní problém pro náš tým bylo vstřelit gól za záda bezchybného brankáře. Druhý zápas byl herně velice zajímavý a tvrdý. Sám pan Alexa na závěr zápasu oznámil, že prý viděl ten nejlepší zápas a největší boj o každý bod v letošní lize. Střelecky se nejlépe prosadili Plaček L. (3x), Beno P. a Rolník J.. V bráně nám opět kryl záda Pastyřík M. a obranu tvořili Dyml D. a Skopal A. Plaček získal ocenění za nejlepší hráče 3. herního dne a v mladších žácích Geba M.. Po 3. herním dni jsou mladší žáci na děleném sedmém a osmém místě a starší žáci na děleném šestém a sedmém místě.

Zapsal: Mgr. Vojtěch Barcal