Semifinále PPO futsalové ligy SVČ Znojmo

9. května reprezentovali mladší i starší žáci naši školu na 6. herním dni futsalové ligy. Podávali kvalitní herní výkon a na hřišti nechali vše! V šestém kole jsme se střetli s týmem ZŠ Prosiměřice a ZŠ Tasovice. Mladší žáci svůj zápas proti ZŠ Prosiměřice prohráli 4:0. Když jsme se v základní části potkali s tímto týmem, tak jsme vyhráli 2:1, ale tentokrát soupeř tlačil od první minuty a nenechal nás útočit. Nejlepším hráčem tohoto herního dne byl podle poroty vyhlášen Juračka Lukáš, který toto ocenění získal již podruhé a potvrdil tak své herní kvality. V brance byl opět Ištvánek M., a další hráči byli Rolníková A., Klepáček T., Geba M., Kramenič M., Zemčík V. a Pilinszki Š. .

Starší žáci se opět herně trápili, s velmi rychlým týmem ZŠ Tasovice. Dokázali se rychle přeskupovat a byli lepší v obranném i útočném pásmu. Přesto zvládl, Mrázek D.. rozvlnit jednou síť soupeře a zápas dopadl 6:1 pro ,,Tasandu‘‘. Nejlepším hráčem dne byl vyhlášen právě Dominik Mrázek. Branku se snažil hlídat Pastyřík M. Obrannou zeď zajištovali Pilinszki M. a Plaček L.. Skopal A. v útočné linii spolupracoval s Mrázkem a Rolníkem J.. Jako nečekaná posila týmu se objevil na hřišti i Korduliak Dominik, který vypomáhal za Bena a Dymla. Celkově se tak naše škola umístila na 6. místě z celého znojemského okresu! Děkujeme, za reprezentaci ZŠ a MŠ Vrbovec!

Zapsal: Mgr. Vojtěch Barcal