Projekty školy

Nejnovější příspěvky

Archivy

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Tak jako každoročně i letos přivítala naše žáky první školní den krásně vyzdobená a připravená škola. Slavnostní zahájení šk. roku 2019/2020 proběhlo již tradičně v tělocvičně školy, kde paní ředitelka Mgr. Galina Blahová s panem starostou Jiřím Písařem přivítali všechny žáky a zaměstnance školy, ale především 25 nových prvňáčků, kteří po slavnostním zahájení odcházeli do své třídy dlouhým špalírem vytvořeným ostatními žáky, aby s ,,novou“ paní učitelkou zahájili společně svůj první školní rok.

Do tříd se přemístilo i ostatních 222 žáků, aby si společně se svými učiteli pověděli o tom, jak prožili prázdniny, probrali školní řád, který je třeba respektovat a tak nějak pomalu si začali zvykat na svou třídu a naladili se na učení a úkoly, které je v novém školním roce čekají.

Přejeme všem našim žákům i zaměstnancům pohodový a úspěšný školní rok 2019/2020.