Velikonoční tvoření a zápis do základní školy

V úterý 4. 4. 2023 jsme měli ve škole napilno. Všichni pedagogičtí pracovníci se celé odpoledne věnovali svým malým svěřencům. Část z nich zapisovala předškoláky a ostatní připravili workshopy pro všechny příchozí. Předškoláci přišli do školy, aby udělali první důležitý krok v cestě za vzděláním. Na zápis přišlo celkem 46 budoucích školáků. Někteří z nich ještě budou mít odklad školní docházky, ale už nyní je zřejmé, že v příštím školním roce budeme mít dvě první třídy, které povedou paní učitelky Magda Plačková a Brigita Nováková.

Všichni příchozí se vyřádili u velikonočního tvoření. Pletli jsme pomlázky, tvořili velikonoční dekorace a přáníčka, zdobili jsme vajíčka i voňavé perníčky. Všechny aktivity měly úspěch a děti i jejich maminky a tatínkové odcházeli ze školy spokojení a svátečně naladění.

Teď už mohou přijít Velikonoce – svátky jara.