Projekty školy

Nejnovější příspěvky

Archivy

Závody DRAČÍCH LODÍ

V pátek 27.9. 2019 se naši žáci opět zúčastnili tohoto velice zajímavého závodu. Za ZŠ a MŠ Vrbovec nastupovaly dvě posádky. Posádka s názvem Váhaví střelci skončila v rozplavbách první a třetí. Výhra nebyla však uznána. Rozhodčí usoudil, že odstartovali dříve a tak dostali 2 sec. penalizaci. Ve finálové jízdě tak bojovali o 16. – 18. místo. Tento souboj vyhráli a tak jim součet jejich časů zajistil cenné 16. místo z 22 posádek. Další posádka s názvem Špunti z Vrbovce byla o něco úspěšnější a jejich zběsilá jízda v první i druhé rozplavbě je posunula do finálové jízdy o 10.-12. místo. Zde dostala naše druhá posádka velmi silné soupeře. Oni se však nezalekli a s 0,4 sec. ztrátou si dojeli pro krásné 11. místo z 22 posádek. Všem posádkám gratulujeme a těšíme se na další ročník!

Kompletní videozáznam zde: 🙂

 

Zapsal: Mgr. Vojtěch Barcal