Úspěch v recitaci

12. a 13. března 2024 se ve Znojemské Besedě konalo okresní kolo recitační soutěže Dětská scéna. Naši školu zastupovalo šest žáků. V 1. kategorii si přednes básní na pódiu vyzkoušeli Petr Kubík z II. B a Sofie Kurtová z III. A.  Oba podali úžasný výkon, který ocenilo nejen publikum, ale přirozenost projevu zaujala také porotu a Petr Kubík vybojoval přednesem básně Létání zasloužené 1. místo! Nela Šťávová ze IV. třídy a Tereza Filová z V. třídy zastupovaly naši školu ve 2. kategorii, Natálie Sommereggerová a Anna Šlapanská ze VI. B ve 3. kategorii. Všechna děvčata v silné konkurenci obstála a získala cenné zkušenosti do budoucna. Úspěšnému recitátorovi patří zasloužená gratulace a všem zúčastněným poděkování za čas strávený nácvikem textů, za poctivou práci při vylepšování přednesu a hlavně za skvělou reprezentaci naší školy.

Zapsala: V. Slabá