Výuka na 1. stupni ZŠ od 12. 4. 2021

• dne 6. 4. 2021 byl na schůzi Vlády České republiky (Čj. 2266/21) stanoven režim rotační výuky pro žáky 1. stupně ZŠ (střídání prezenční a distanční výuky)
  • prezenční výuka se řídí platným rozvrhem hodin stanoveným od 1. 9. 2020 (konce vyučování budou upraveny tak, aby byla splněna hygienická opatření týkající se stravování)
  • distanční výuka se řídí stanoveným rozvrhem on-line hodin a off-line úkolů
  • třídy uvedené níže se budou dále pravidelně střídat v týdenních intervalech

prezenční výuka distanční výuka
I. třída 12. 4. – 16. 4. 2021 19. 4. – 23. 4. 2021
II. třída 12. 4. – 16. 4. 2021 19. 4. – 23. 4. 2021
III. A třída 12. 4. – 16. 4. 2021 19. 4. – 23. 4. 2021
III. B třída 12. 4. – 16. 4. 2021 19. 4. – 23. 4. 2021

prezenční výuka distanční výuka
IV. A třída 19. 4. – 23. 4. 2021 12. 4. – 16. 4. 2021
IV. B třída 19. 4. – 23. 4. 2021 12. 4. – 16. 4. 2021
V. třída 19. 4. – 23. 4. 2021 12. 4. – 16. 4. 2021

Podmínky prezenční výuky:

• Každý žák je 2x týdně (pondělí a čtvrtek) testován neinvazivním antigenním testem. Testování je prováděno výhradně ve škole, test si provádí žák sám. Škola bere na vědomí zaslané nesouhlasy s testováním od zákonných zástupců žáků. Veškeré písemnosti, které v této věci škola obdržela, zakládá. Účast na testování je však podmínkou přítomnosti žáka na prezenční výuce ve škole. Bez platného testu se žák nebude účastnit prezenční výuky.
  • Všichni žáci jsou povinni mít nasazenou jednorázovou zdravotnickou obličejovou masku nebo respirátor splňující standardy MO MZd. (látkové roušky, štíty, šátky, aj. jsou až do odvolání zakázány)
  • Je nařízena povinná homogenita všech tříd a skupin.
  • Je zakázán zpěv a tělesná výchova.
  • Je zakázán vstup třetích osob do budovy v době provozu školy. Výjimkou je doba testování, kdy je pro mladší žáky (1. a 2. tříd) připuštěna možnost účasti zákonného zástupce při testování (pouze ve školou vyhrazených prostorách).
  • V týdnu, kdy ve třídě probíhá prezenční výuka, není zároveň konána výuka distanční! Na webové stránky školy bude učitelem nejpozději v pátek zapsán souhrn probraného učiva, případně úkoly za uplynulý týden.

Organizace příchodů do budovy:

• vždy celá třída, ve stejný čas, společně, po vyzvání zaměstnancem školy
  • při vstupu do budovy jsou žáci i zákonní zástupci povinni mít nasazenou jednorázovou zdravotnickou obličejovou masku nebo respirátor splňující standardy MO MZd. (látkové roušky, štíty, šátky, aj. jsou až do odvolání zakázány) a řádně si vydezinfikovat ruce
7:25 hod I. třída
7:30 hod II. třída
7:35 hod III. A třída
7:40 hod III. B třída

7:25 hod IV. A třída
7:30 hod IV. B třída
7:35 hod V. třída

Testování

• po příchodu do budovy si žák důkladně vydezinfikuje ruce; dle pokynů jde do prostoru šaten a testovacích tříd