Absolventský ples žáků 9. ročníku

Šperky, taneční střevíčky, drahý parfém. Kravata, motýlek. To byly nezbytné atributy, se kterými vyrazili naši 9. na Absolventský ples žáků 9. tříd. Z kluků a holek, se kterými se potkáváme každý den ve škole, se dokázali proměnit v krásné mladé ženy v pohádkových plesových šatech a gentlemany v oblecích. Ti pak za dojatých pohledů rodičů, prarodičů i učitelů zahájili ples krásným předtančením, které nacvičili s panem učitelem Barcalem a paní učitelkou Bednářovou. Vše zvládli na jedničku. Následovalo šerpování, taneční zábava i tradiční bohatá tombola. O hudební produkci se postaral DJ Konvalina. Nechybělo ani překvapení v podobě závěrečného tanečního vystoupení, které si připravily dívky samy.

Velké díky patří všem, kteří se na přípravě plesu podíleli. Děkujeme také firmám i rodičům za příspěvky do tomboly.

Dle ohlasů se ples velmi vydařil. Nastavený formát bychom proto chtěli udržet i do budoucna.