PPO futsalová liga SVČ Znojmo II.

13. prosince reprezentovali mladší i starší žáci naši školu na 2. herním dni futsalové ligy. Tuto ligu budeme hrát po celý školní rok 2022/2023 a budeme se snažit podávat co nejlepší sportovní výkony. V druhém kole jsme se střetli s týmy ZŠ nám. Republiky a ZŠ Prokopa Diviše. Mladší žáci svůj první zápas prohráli a nedokázali si poradit s přesnou obranou a skvělým brankářem ZŠ nám. Republiky. Střelecky se prosadil Geba M. a Pilinszki Š. . Druhý zápas sehráli s celkem pěknou herní převahou. Střelci výherních gólů byli Vybíral L., Geba M. a dva góly si připsal Pilinszki Š. . Nejlepším hráčem tohoto herního dne byl vyhlášen Ištvánek M.. Mezi další cenné hráče ml. žáků patří: obránce Zemčík V. a útočníci Klepáček T. a Kramenič M..

Starší žáci měli v prvním zápase také velké problémy s obranou celku ZŠ nám. Republiky a prohráli vysoko 0:6. Hlavní problém pro náš tým bylo vstřelit gól za záda bezchybného brankáře. Druhý zápas byl herně velice zajímavý a tvrdý. ZŠ Prokopa Diviše dovezla sehraný tým, ale i tak se podařilo našim borcům zvítězit 3:1. Střelecky se nejlépe prosadili Mrázek D. a Pilinszki M.. V bráně nám opět kryl záda Pastyřík M. a obrannou zeď zajištovali Biščiak T., Dyml D. a Pilinszki P.. Pilinszki M. získal ocenění za nejlepší hráče 2. herního dne a společně se svým bratrem vytvořili nejednu pěknou herní kombinaci! Po druhém herním dni jsou mladší žáci na děleném druhém místě a starší žáci na čtvrtém místě.

Zapsal: Mgr. Vojtěch Barcal